Siyah Giyen Adamlar 4: Global Tehdit Full izle (Türkçe Dublaj)
IMDb: tt2283336
7.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.7/10 3
5.4 IMDB Puanı 4 Yorum 4,039 Görüntülenme

Siyah Giyen Adamlar 4: Global Tehdit Full izle (Türkçe Dublaj) Siyah Giyen Adamlar 4: Global Tehdit Full izle (Türkçe Dublaj)

Yönetmen:

Editör Yorumu:

Siyah Giyen Adamlar 4 izle, Siyah Giyen Adamlar 4 full izle, Siyah Giyen Adamlar 4 2019 izle, Siyah Giyen Adamlar 4 hd izle, Siyah Giyen Adamlar 4 1080p izle, Siyah Giyen Adamlar 4 Türkçe dublaj izle
14 Haziran 2019 tarihinde gösterime giren aksiyon, macera ve komedi türündeki Amerika yapımı Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit filmi, Siyah Giyen Adamlar bürosunun son tehdidini konu alıyor. Londra'da bir görev için bulunan Ajan H, dünyanın dışından gelen bir canlıyı yok etmek için görev başındadır. Görev'de dünyayı ele geçirmek için uğraşan bir düşmanın ilk saldırısını bastırmayı başaran Ajan H, burada büyük bir tehlikenin haberini öğrenecektir. Siyah Giyen Adamların bürosunu aramakta olan bir kadın ise yıllardır aramış olduğu büroyu sonunda bulmuş ve yetkililerden büroda çalışmayı talep etmiştir.

Siyah Giyen Adamlar 4 izle

Ajan H elde etmiş olduğu bilgileri büroya bildirmek için hemen Amerika'ya geri dönmüş ve bu büyük tehlikeden bahsetmiştir. Bu tehlike karşısında toplayabildikleri bütün ajanları bir araya getirmek için kırmızı alam veren Siyah Giyen Adamlar bürosu gizli sığınaklarını bulan bu kadını da aralarına almak zorunda kalacaktır. Ajan M adı ile Ajan H'ın ortağı olmayı başarmış aynı zamanda çok iyi bir ekip olmuşlardır. Tehlikeli olan ve bütün evrenin yok olmasını sağlayabilecek olan tehdit aynı zamanda bütün canlıların şekline bürünebilmektedir. Bu düşman karşısında Siyah Giyen Adamlar bürosunun en iyi ve ödüllü ajanı H ve M birlikte bu düşmanla nasıl baş edebileceklerinin bir çaresini bulmaya çalışırlar.

Siyah Giyen Adamlar 4 Full izle


Filmi izleyemiyorsanız aşağıda bulunan diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Birisi Kesinlikle Çalışacaktır.
1080p 6 Kanal Türkçe Dublaj Olarak Güncellendi! İlk Bizde!!!

Arkadaşlar Sitemizin daha iyi bir duruma gelmesi için Lütfen filmlere yorum yazmayı unutmayın.
Bu filmden sonra Filmini izlemeye ne dersin?
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Men in Black: International Türkçe dublaj izle

  Yayın Tarihi:

  14 Haziran 2019

  Senaryo:

  Matt Holloway, Art Marcum, Lowell Cunningham

  Resimler

  "Siyah Giyen Adamlar 4: Global Tehdit Full izle (Türkçe Dublaj)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Avatar

  Yorumlar (4)

  1. Avatar
  2. Avatar
   1. Avatar
  3. Avatar