istanbul escort
Kod Adı: Angel Full izle 2019 (Türkçe Dublaj)
7.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.8 /10 (9)
6.8 IMDB Puanı 13 Yorum 18,824 Görüntülenme

Kod Adı: Angel Full izle 2019 (Türkçe Dublaj)

Politik ve aksiyon türündeki 2019 ABD yapımı Angel Has Falle - Kod Adı: Angel filmi, Amerika başkanının Özel koruması olan Mike Banning ihanet ile suçlanıyor. Önceki Amerika başkanını düzenlenen suikastlerden kurtarmayı başarmıştı. Ancak bu suikastin başarısız olmasını sağlayan Mike, bütün dünya ülkelerinin başkanlarının bir araya geldiği başka bir suikastte istifasını verdiği halde tekrar göreve çağrılmıştı. Ülkesi için tekrar ABD başkanı ve diğer başkanların hayatta kalması için mücadele vermişti. Bu mücadelesinden başarılı bir şekilde çıkmayı başardıktan sonra yeni doğmuş olan çocuğu ve eşi ile daha fazla vakit geçirmek için görevini bırakmıştı.

Kod Adı Melek 1080p Full HD izle
Amerikan başkanlarının ve halkın koruyucu Melek olarak adlandırdığı Mike, Kod Adı: Angel'da ise ailesi ile birlikte güzel vakit geçirmekte fakat eski günlerini ve servisteki arkadaşlarını özlemektedir. Mike, aradan geçen süre zarfında tam bir aile babası olmuştur. Yeni seçimler sonucunda Amerika başkanı değişmiş ve yeni başkan Allan Trumball olmuştur. Allan, başkan seçildikten sonra Mike ile bir balık avında bir araya gelerek başkanı koruma biriminin başına geçmesini istemiştir. Mike bu teklifi hemen kabul etmiştir. Ancak o sırada bir dronlar tarafından bir hava saldırısına uğrarlar. Bu saldırıda başkanın hayatını kurtarmayı başarmıştır. Ancak hastahanede gözlerini açtığında başkana yapılan bu suikastin baş sorumlusu olduğunu öğrenmiştir. Mike, bu tuzağa başkanı ortadan kaldırmaya çalışanların olduğunu anlamıştır. Hapishaneye sevk edilirken yolda kaçmayı başarıp bu işin sorumlularını bulmaya karar verir. Eğer bu suikastin sorumlularını bulamazsa hem ailesi hemde başkanın hayatta kalma şansının olmadığını bilir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Angel Has Fallen Full HD Türkçe Dublaj izle

  Yayın Tarihi:

  23 Ağustos 2019

  Senaryo:

  Katrin Benedikt, Katrin Benedikt, Matt Cook, Robert Mark Kamen, Creighton Rothenberger, Creighton Rothenberger, Ric Roman Waugh

  Resimler

  "Kod Adı: Angel Full izle 2019 (Türkçe Dublaj)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (13)