Göktaşı Full izle (2018 Yerli Film)
IMDb: tt8832114
4.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.6/10 7
6.3 IMDB Puanı 13 Yorum 8,796 Görüntülenme

Göktaşı Full izle (2018 Yerli Film) Göktaşı Full izle (2018 Yerli Film)

Büyük bir kuraklık yüzünden zor günler geçiren Trakya'nın Günebakan beldesinde Göktaşı filmi yağmur duası için bir araya gelen halkın yaşayacaklarını konu alıyor. Büyük bir kuraklık yüzünden artık halk yağmur duasını son çare olarak görmektedir. Yağmur duası için beldenin en yüksek yerinde bir araya gelirler. Ancak yağmur duasından sonra yağmur yerine göktaşı yağması halkı korkutmuştur. Köyün muhtarı ismet (Şafak Sezer) köylüye işledikleri bir suç yüzünden başlarına taş yağdığını anlatsa da köyün imamı halkı suçlamaktadır. Köyün meydanında tekrar toplanan halk bir çare arayışındayken köye Amerikalılar gelir ve köylü Amerikalıları beldelerinden sürmek için toplanır. İsmet köylüye sakin olmalarını Amerikalıların buraya gelme amaçlarının beldelerine düşen gök taşlarını satın almak olduğunu açıklar.

İsmetin bu açıklamasından hemen sonra bütün köylü beldeyi karış karış taramaya başlar. Topladıkları Göktaşı parçalarını Amerikalılara satmaya başlarlar. Ertesi sabah uyandıklarında Amerikalıların kaçtıklarını fark ederler. Aynı gün içerisinde bu defa Almanlar beldelerine gelerek aynı vaatler ile köylüleri tekrar Göktaşı arayışına sürükler. Bu durumdan kendine pay çıkaraya çalışan muhtar ismet ise köylülerin sattıkları göktaşlarından kendisine köyleri için bağış toplamaya çalışır. Almanlarda ciddi paralar vererek aldıkları göktaşı parçalarını aldıktan sonra giderler. Göktaşı için son olarak beldelerine Ruslar gelmiştir. Muhtar ismet bu son gelen Rus kafilesinden ve köylüden faydalanmak için farklı bir kunazlık düşünürken, Göktaşı haberi için köylerine gelen haber muhabiri Ceylana aşık olan oğlu ise büyük bir aşka yelken açar. Bütün istedikleri sadece yağmur olan Günebakan halkının büyük curcunasını izleyeceksiniz.

Göktaşı filminin oyuncu kadrosunu Şafak Sezer, Ayhan Taş, Bülent Çolak, Tuna Orhan bulunurken yönetmenliğini ise Caner Erzincan üstlenmiştir.

Filmi izleyemiyorsanız aşağıda bulunan diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Birisi Kesinlikle Çalışacaktır.

Arkadaşlar Sitemizin daha iyi bir duruma gelmesi için Lütfen filmlere yorum yazmayı unutmayın.
Bu filmden sonra Filmini izlemeye ne dersin?
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Göktaşı Yerli Film izle

  Yayın Tarihi:

  28 Sep 2018

  Senaryo:

  Caner Erzincan
  Avatar

  Yorumlar (13)

  1. Avatar
  2. Avatar
  3. Avatar
  4. Avatar
  5. Avatar
   1. Avatar
  6. Avatar
  7. Avatar
  8. Avatar
  9. Avatar
  10. Avatar
  11. Avatar
  12. Avatar