Entelköy Efeköy’e Karşı izle (Sansürsüz)
IMDb: tt1886531
8.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.5/10 2
6.7 IMDB Puanı 2 Yorum 10,322 Görüntülenme

Entelköy Efeköy’e Karşı izle (Sansürsüz) Entelköy Efeköy’e Karşı izle (Sansürsüz)

Şehirdeki insanların vurdum duymaz tavırları gürültüden kargaşadan bunalmış olan bir grup yeşil ve çevreci insanın köy hayatına yerleşmesini konu alıyor Entelköy Efeköy'e Karşı filmi. Şehir hayatındaki kaostan doğaya zarar veren insanlardan oldukça sıkılmış olan bu grup Egenin yeşil kesiminde kendileri için bir köy inşaa etmeye karar verirler. Köylerini inşa ettikten sonra burada doğal ve sessiz bir yaşam planlayan grup beklentilerini karşılamaya çok yaklaşacaktır.

Şehir hayatından sıkılan grubun köylerine gelip topraklarını alacaklarını düşünen köy halkı ise topraklarını ederinden kat kat fazlasına satacağı için heyecanlı ve çok mutludur. Köy halkı topraklarının bir kısmını bu şehirli insanlara satmıştır. Köylüler bu satışlardan sonra birde kasabalarına bir termik santral kurulacağı haberini alınca daha mutlu olurlar. Çünkü artık kurak topraklardan mahsül alabilme derdinden kurtulup iş imkanı sağlayacak olan santralde çalışabileceklerini hayal ederler. Ancak hiç bir şey düşündükleri gibi olmayacaktır. Çünkü şehirli grup bu santralin kurulmasını istemeyecek ve engel olmaya çalışacaktır.

Köylüler ve şehirli grup arasında kıyasıya bir çekişme başlayacaktır. Bu çekişmeler esnasında yaşanan hadiseler size Entelköy Efeköy'e Karşı filmi izleyicileri için kahkaha dolu saatler yaşatacak.

Filmi izleyemiyorsanız aşağıda bulunan diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Birisi Kesinlikle Çalışacaktır.

Arkadaşlar Sitemizin daha iyi bir duruma gelmesi için Lütfen filmlere yorum yazmayı unutmayın.
Bu filmden sonra Filmini izlemeye ne dersin?
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Entelköy Efeköy'e Karşı Sansürsüz izle

  Yayın Tarihi:

  02 Aralık 2011

  Senaryo:

  Yüksel Aksu

  Ödüller:

  4 ödül
  Avatar

  Yorumlar (2)

  1. Avatar
  2. Avatar