Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü! Full izle (Türkçe Dublaj)
IMDb: tt8028526
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0/10 1
6.5 IMDB Puanı 2 Yorum 782 Görüntülenme

Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü! Full izle (Türkçe Dublaj) Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü! Full izle (Türkçe Dublaj)

Yönetmen:

Editör Yorumu:

Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü! izle, Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü! filmi izle, Ayı Kardeşler izle, Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü! Türkçe Dublaj izle
Animasyon türündeki 2018 yapımı Boonie Bears 5 - Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü! filmi, Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü!, icat ettikleri cihazı denerken küçülen Ayı Kardeşler ve Oduncu Vik’in atıldığı maceraları konu ediyor. Ayı Kardeşler ve Oduncu Vik, müthiş bir icada imza atar. Küçültme cihazı icat eden ekip heyecanla icatlarını denemeye çalışır. Ancak denerken yaptıkları yanlışlık kendilerinin küçülmesine sebep olur. Onlarca kat küçülen Ayı Kardeşler ve Oduncu Vik bir an önce eski hallerine gelmenin yolunu arar. Bir yandan orijinal boyutlarına dönmeye çalışan ekip bir yandan da eko sisteme zarar veren kirliliği durdurmaya çalışır. Bunun için minik halleri ile bilmedikleri bir dünyada yolculuğa çıkmaları gerekmektedir. Ekip, eko sisteme zarar veren kirliliği durdurup eski hallerine geri dönmeyi başarabilecekler midir? Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü! filmini sitemizden Full hd Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.

Panzehir: Filmi izleyemiyorsanız aşağıda bulunan diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Birisi Kesinlikle Çalışacaktır.

Panzehir: Arkadaşlar Sitemizin daha iyi bir duruma gelmesi için Lütfen filmlere yorum yazmayı unutmayın.
Bu filmden sonra Filmini izlemeye ne dersin?
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Boonie Bears 5 Türkçe Dublaj izle

  Yayın Tarihi:

  16 Şubat 2018

  Senaryo:

  Lin Jiang, Qin Wan, Rachel Xu
  Avatar

  Yorumlar (2)

  1. Avatar
  2. Avatar