Ant-Man ve Wasp izle 1080p Türkçe Dublaj
IMDb: tt5095030
8.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.3 /10 (4)
7.4 IMDB Puanı 2,987 Görüntülenme

Ant-Man ve Wasp izle 1080p Türkçe Dublaj Ant-Man ve Wasp izle 1080p Türkçe Dublaj

Yönetmen:

Editör Yorumu:

İşte Karınca Adamın özgürlüğe kavuşup Dr. Hank ve kızı Hope'un kalplerini yeniden kazandığı film :)
Karınca Adam filminin devamı olarak 2018 yılınca çekilen Karınca Adam ve Eşek Arısı filmi; Serinin önceki filminde Dr. Hank Pym, Scott Lang tarafından bilinçli olarak evinin soyulmasını istemesi ve bu soygun sırasında yeteneklerini fark etmesi onu yeni karınca adam olarak devreye sokmasına yetmişti. Dünyayı tehdit eden eski öğrencisinin elinden şirketi kötü yola girmekten alı koymuştu.

Dr. Hank Pym şimdi ise önceden birlikte çalışarak insanlara yardım ettiği süreçte atomdan daha fazla küçülerek bir nükleer bombayı imha etmesi ile eşini kaybetmişti. Ancak her zaman yaşadığına dair umutları vardı. Bu yüzden tekrar Scott ile birlikte çalışmak zorundadır. Çünkü Scott eşi gibi quantum alemine girip tekrar geri dönebilmişti. Bu yüzden Dr. Hank onun yardımlarına ihtiyaç duyar. Eşini kurtarabilmek kızı Hope ile birlikte ellerinde olmayan bir parçayı almaları ve quantum makinesini tamamlamaları gerekir.

Ancak bu parçayı almaları için yeterli süre yok. Çünkü Yenilmezlerin son savaşında Dr dan izinsiz kostümünü alıp onlarla birlikte savaşa katılmıştır. Bu savaşın sonrasında Hükümeti Scott'u üç yıl ev hapsine mahkum etmiştir. Bu ev hapsinin dolmasına saatler kala bu planda ne kadar yer almak istemese de mecbur kalmıştır.

Aradıkları cihazı bulabilmeleri için gittikleri bir kaçakçı ile anlaşmalarına kısa bir süre kala görünmeyen bir canlı tarafından alacakları cihaz çalınır. Bu cihazın bulunabilmesi için Dr. Hank'in sevmediği bir iş arkadaşı ile tekrar görüşmesi gerekir. Bu görüşme Dr için olumsuz geçse de Hope ve Scott almaları gereken bilgilere ulaşmıştır. Dr. Hank, Scott ve Hope bakalım bu macerada yaşayacakları yüzlerce soruna rağmen Dr. Hank'in eşini kurtarabilecek mi?

Karınca Adam ve Eşek Arısı filminin yıldızları arasında Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Peña, Laurence Fishburne, Michelle Pfeiffer ve Michael Douglas gibi isimler bulunurken yönetmen koltuğunda Peyton Reed yer almaktadır.

Panzehir: Filmi izleyemiyorsanız aşağıda bulunan diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Birisi Kesinlikle Çalışacaktır.

Panzehir: Arkadaşlar Sitemizin daha iyi bir duruma gelmesi için Lütfen filmlere yorum yazmayı unutmayın.
Bu filmden sonra Filmini izlemeye ne dersin?
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Karınca Adam ve Eşek Arısı Türkçe Dublaj izle

  Yayın Tarihi:

  06 Temmuz 2018

  Senaryo:

  Chris McKenna, Erik Sommers, Paul Rudd, Andrew Barrer, Gabriel Ferrari, Stan Lee, Larry Lieber, Jack Kirby

  Resimler

  "Ant-Man ve Wasp izle 1080p Türkçe Dublaj" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Avatar

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?